منو

درباره ما

چشم انداز مجموعه فروشگاه سلامینو، تامین مواد غذایی و بهداشتی سالم، طبیعی و ارگانیک با بهترین کیفیت و با سرویس منحصر به فرد و قیمت مناسب برای مشتریان است. این مجموعه در نظر دارد، با دقت در انتخاب محصولات و تولید کنندگان برتر، مواد غذایی با بهترین کیفیت مواد و ساخت را برای مشتریان خود فراهم می کند. فروشگاه آنلاین نیز با هدف تسهیل در خدمات مشتریان راه اندازی گردیده و در حال حاضر در حال گسترش امکانات خود می باشد.

منشور سلامینو عبارتند از:

1 – سلامینو نسبت به دانش (ترکیب علم پزشکی جدید جهانی و دانش بومی و سنتی تغذیه و طب) متعهد است و اعتبار سنجی کیفیت را مهم می داند. 

2 – مخاطبان سلامینو تمام اقشار جامعه بوده و محدود به قشر خاص یا عقیده خاصی نیست.

3 – سلامینو از بسته بندی ضعیف، محصولات بدون مجوز و قیمت های نامناسب پرهیز کرده و کیفیت مناسب را خط قرمز خود می داند. به عبارت دیگر برای سلامینو آگاهی بخشی و معرفی محصولات سالم در اولویت قرار دارد و با پایش مستمر کیفیت محصولات، عرضه محصولاتی را که استانداردهای لازم را ندارند، متوقف می کند.

4 – سلامینو در کنار فروش محصولات غذایی و بهداشتی سالم، طبیعی و ارگانیک درصدد بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به اثرات تغذیه سالم در بهبود زندگی تلاش می کند.

5 – سلامینو رویکرد داشتن تغذیه سالم برای زندگی سالم و همچنین برخورداری از طب مکمل (ترکیب طب سنتی با پزشکی جدید) برای درمان کامل را پیگیری کرده و ترویج می کند.

6 – شعار اصلی ما #سلامی_نو_به_زندگی با محصولات سلامینو می باشد.